TECHNIK KONTROLY KVALITY

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

Hledáte nové zaměstnání? Potřebujeme do svých řad pracovníky, kteří se chtějí realizovat v oblasti kvality a získávat další cenné zkušenosti z 3D kontroly nebo kontroly dílů mezi jednotlivými výrobními operacemi. Pojďte do toho s námi! Získejte práci na pozici Technik kontroly kvality v Brně. Na Váš životopis se budeme těšit! Výrobní česká společnost potřebuje nové zaměstnance na pozici: TECHNIK KONTROLY KVALITY (22-27 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění 3D kontroly a vytváření programů
  • Zajištění kontroly u produktů ve výrobě
  • Práce s technickou dokumentací
  • Přeměřování jednotlivých dílů – práce s velkými dílci
  • Používání konvenčních měřících přístrojů
  • Spolupráce s dalšími články oddělení kontroly
  • Řešení a evidence zjištěné kontroly

Co požadujeme?

  • Absolvent SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenosti s 3D přístroji či ochotu učit se oceňujeme
  • Umění pracovat s technickými podklady
  • Zkušenosti s kontrolu v zakázkové výrobě
  • Nadšení pro zodpovědnou a přesnou práci
  • Ochota pracovat na 2směnný provoz

Co nabízíme?

  • Příjemné moderní prostředí a stabilní kolektiv
  • Práci u společnosti se zakázkovou výrobou a s dlouholetou tradicí na trhu
  • Mzdový benefitní systém
  • Týdenní volno navíc
  • Výhodnější stravování
  • Další příspěvky na volnočasové aktivity, pojištění aj.

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.