OBSLUHA CNC (23-27.000 Kč)

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Jste vyučen nebo máte maturitu v technickém oboru? Můžete se pochlubit zkušenostmi s obsluhou či seřizováním CNC obráběcího stroje? Baví Vás práce ve strojírenství a vidíte v tomto odvětví svou budoucnost? Pak jste to pravděpodobně vy, koho hledáme! Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více informací, zašlete svůj aktuální životopis na níže uvedený e-mail! Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici: OBSLUHA CNC (23 - 27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha obráběcího CNC stroje
  • čištění a příprava
  • práce dle technické dokumentace
  • řešení každodenních problémů ve výrobě
  • plnění stanoveného výrobního plánů

Co požadujeme?

  • střední odborné vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s obsluhou CNC strojů - výhodou
  • ochotu pracovat v 3směnném provozu
  • schopnost pracovat s technickou dokumentací
  • proaktivní přístup, spolehlivost

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • stravenky
  • nástup ihned
  • možnost kariérního postupu

  • místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.