TECHNIK KVALITY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jsi technik a rád analyzuješ problémy a možná rizika? Máš praxi v oblasti kontroly kvality a chceš najít v tomto oboru zajímavé uplatnění? Láká Tě práce na pozici TECHNIK KVALITY v automotive společnosti v jižní části Jihomoravského kraje? Pokud ano, budeme rádi za Tvůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost se stabilním zázemím hledá nového člena týmu na pozici: TECHNIK KVALITY (25-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • monitorování a zajištění kvality výroby
  • uvolňování výrobků do sériové výroby
  • analýza rizik a identifikace neshod
  • tvorba dokumentace a výstupů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • praxi min. 1 rok na pozici kontrolora ve výrobě
  • mírně pokročilou úroveň anglického nebo německého jazyka
  • znalost MS Office
  • komunikativnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • kurzy jazyka, akce pro zaměstnance
  • příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění
  • příspěvky na zdraví a volný čas

  • místo výkonu práce: jižní část Jihomoravského kraje

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.