TEAM LEADER VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

Máte vzdělání technického směru? Máte zkušenost s vedením lidí a prací ve výrobě? Chcete pracovat pro úspěšnou strojírenskou společnost, která si váží svých zaměstnanců? Pokud ano, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost sídlící v Brně přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici TEAM LEADER VE VÝROBĚ (26-30.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení svěřeného úseku výroby
  • Dodržování technologických postupů
  • Organizace, řízení výrobního procesu
  • Hodonocení a zaškolování pracovníků
  • Spolupráce na neustálém zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • Zkušenost s vedením lidí ve výrobě
  • SOU/SŠ strojírenského zaměření
  • Praxi na vedoucí pozici ve výrobě
  • Ochotu pracovat v 3směnném provozu (bez
    víkendů)
  • Aktivní, komumunikativní a asertivní osobnost

Co nabízíme?

  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností, bonusy, prémie
  • Zázemí mezinárodní (evropské) společnosti
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.