CHEMICKÝ LABORANT

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Vystudovali jste střední školu chemického zaměření a hledáte zajímavou a stabilní práci? Máte zkušenosti s prací v analytické laboratoři? Chcete se stát součástí přátelského kolektivu odborníků ve svém oboru? Ano? Tak nám zašlete svůj životopis a využijte této zajímavé pracovní příležitosti! Významná mezinárodní společnost působící na poli analytické chemie hledá pracovníky na pozici: CHEMICKÝ LABORANT

Pracovní náplň

  • práci v laboratoři ve dvousměnném provozu
  • zpracování a příprava vzorků pro analýzy
  • obsluha laboratorních zařízení a měřidel
  • dodržování požadavků systému kontroly kvality
  • zodpovědnost za údržbu laboratorních strojů a zařízení

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání chemického směru
  • zkušenosti s prací v analytické laboratoři
  • anglický jazyk alespoň na základní úrovni
  • znalost laboratorních technik a zručnost
  • pečlivost, samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou
  • moderní vybavení laboratoří
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.