KONTROLOR KVALITY SVAŘOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte praxi ve strojírenství na pozici kontrolora? Baví vás práce v oblasti kvality a máte zkušenosti s kontrolou kvality svarů a svařovaných konstrukcí? Jestliže ano, zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost působící ve strojírenství, hledá vhodné kandidáty na pozici: KONTROLOR KVALITY SVAŘOVÁNÍ (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola kvality ve strojírenské výrobě
  • Provádění kontrol klasickými měřidly
  • Dohlížení a dodržování jakosti
  • Zpracování zprávy o výsledcích měření
  • Výstupní kontrola jakosti produktů

Co požadujeme?

  • Minimálně vyučení v technickém směru
  • Min. 1 rok praxe v kvalitě, ideálně ve strojírenství
  • Zkušenosti s kontrolou kvality
  • Doložení o absolvování NDT zkoušek
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na dojíždění nebo ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.