SMĚNOVÝ VEDOUCÍ

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste absolventem střední nebo vysoké školy, technického zaměření? Máte již nějakou zkušenost s vedením směny ve výrobní společnosti? Umíte rychle a efektivně vyřešit nastalý problém? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní společnost, která je členem významného mezinárodního koncernu Vám nabízí jedinečnou možnost stát se členem jejich týmu na pozici: SMĚNOVÝ VEDOUCÍ

Pracovní náplň

  • kontrola, plánování a rozdělování práce na směně
  • vedení, hodnocení a motivace podřízených
  • zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce
  • reportování produktivity

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vedením týmu
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • technické myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na pojištění
  • závodní stravování, možnost ubytování
  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí