PROGRAMÁTOR ROBOTŮ – SVÁŘENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte vzdělání technického zaměření a orientujete se v procesech sváření? Bez problémů dokážete pracovat dle výkresové dokumentace a umíte programovat svářecí roboty? Chcete se stát součástí české strojírenské společnosti a posunout svojí kariéru zase o kousek dál? Zašlete nám Váš životopis! Česká výrobní společnosti, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici PROGRAMÁTOR ROBOTŮ – SVÁŘENÍ.

Pracovní náplň

  • Samostatné programování svářecích robotů
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Spolupráce při zlepšování procesů ve výrobě
  • Úzká spolupráce s technologickým oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost programování svářecích robotů
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Samostatnost a technickou zdatnost

Co nabízíme?

  • Práci v perspektivní české společnosti
  • Možnost kariérního a platového růstu
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.