HR MANAŽER S NĚMČINOU

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vedením HR projektů? Zajímáte se o oblast rozvoje a vzdělávání? Hovoříte výborně německy? Jste kreativní a rádi často komunikujete s lidmi? Přistupujete ke své práci zodpovědně a jste schopní pracovat koncepčně? Chcete si najít práci, do které se budete každý den těšit? Tak proč nám nepošlete svůj životopis? Máme pro Vás to, co hledáte! Mezinárodní úspěšná společnost s významným postavením na trhu hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: HR MANAŽER S NĚMČINOU (OD 50.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za rozvoj a vzdělání zaměstnanců
  • Zajištění HR projektů na národní i mezinárodní úrovni
  • Vedení týmu lidí a podpora vedoucích pracovníků
  • Tvorba konceptu adaptování se nových zaměstnanců do společnosti
  • Řízení sociálních projektů a akcí pro zaměstnance společnosti
  • Metodická podpora školitelů, koordinace externí spolupráce

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání (obory Lidské zdroje, Andragogika, Psychologie VÝHODOU)
  • Zkušenosti s řízením HR projektů a vedením týmu lidí
  • Znalost německého jazyka na pokročilé úrovni
  • Výborné komunikační dovednosti a vstřícný přístup
  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
  • Flexibilita a ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Perspektivní uplatnění v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Stabilní práce na HPP
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Příspěvky na odborné vzdělávání
  • Další zaměstnanecké benefity a výhody

  • Místo pracoviště: Praha