OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – VÝŽIVA ZVÍŘAT

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Vyznáte se v oblasti výživy hospodářských zvířat, jste komunikativní a chcete být součástí úspěšné české výrobní společnosti? Zaujala Vás pozice OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – VÝŽIVA ZVÍŘAT? Potom nám neváhejte zaslat životopis! Česká společnost, výrobce krmiv pro hospodářská zvířata hledá do svých řad: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – VÝŽIVA ZVÍŘAT (25-35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
  • navazování vztahů s novými zákazníky
  • poradenství v oblasti výživy hospodářských zvířat
  • tvorba a uzavírání smluv
  • zajištění dopravy k zákazníkům

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání zaměřené na výživu zvířat
  • min. mírně pokročilou úroveň angličtiny
  • zájem o oblast výživy zvířat (především skotu)
  • zkušenosti s prodejem nebo v zemědělství vítány
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat
  • samostatnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • automobil i k soukromému využití
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: přidělený region dle místa bydliště