OBCHODNĚ PERSONÁLNÍ KONZULTANT Praha (26-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

"Co chceš, můžeš." Pokud je ti toto motto Tomáše Bati blízké, máš rád/a obchod a práci s lidmi, tak neváhej a pojď k nám! Naše personální agentura patřící k největším v recruitmentu v ČR hledá kolegu pro rozšíření týmu na pozici: OBCHODNĚ PERSONÁLNÍ KONZULTANT Praha (32-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání vhodných kandidátů
  • Péče o stávající zákazníky a získávání nových obchodních partnerů
  • Vyjednávání s kandidáty i s obchodními partnery
  • Samostatná práce i spolupráce s týmem
  • Plnění nastavených cílů
  • Práce s interními i externími databázemi

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelné obchodní myšlení, asertivitu a schopnost vyjednávat
  • Příjemné vystupování a reprezentativní chování
  • Angličtinu výhodou
  • ŘP. sk. B výhodou

Co nabízíme?

  • Další nárůst mzdy dle vašich výsledků
  • 5 dnů navíc si ročně odpočineš (volno formou Sick Days)
  • Pokud se Ti bude dařit, můžeš si odfrknout a vzít si všechny pátky v rámci měsíce volno a to i pravidelně :)
  • Svou pracovní dobu si můžeš upravit, jak Ti vyhovuje
  • Občasný home office pro nás není problém
  • Každý pátek máme společnou snídani a občas někdo přinese i dort :)
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Vhodné pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Praha 8 Karlín, budova IBC

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.

Zaměstnavatel