Hotel Grid

Moderní čtyřhvězdičkový hotel situovaný přímo v areálu Masarykova okruhu v Brně. Poskytuje širokou nabídku hotelových služeb – ubytování, restauraci, lobby, eventy bar i různé eventy.

Místo, kde se adrenalin snoubí s aktivním odpočinkem. Hosté mohou zažít atmosféru Autodromu a vyzkoušet motokáry nebo třeba školu smyku přímo v areálu.

Jsme milovníci luxusních aut a motorek, už při příchodu do našeho lobby se můžete pokochat nádherným Jaguarem nebo Aston Martinem.

Staňte se členem týmu a buďte právem hrdí na to, že se za námi hosté rádi vrací.

 

Hotel

Všechny naše pokoje splňují parametry evropského standardu a jsou orientovány s výhledem na areál Automotodromu i okolní krajinu.

Náš tým má na starost péči o hotelové hosty v rámci kapacity 64 pokojů. Velikost hotelu nám umožňuje o hosty pečovat s nadšením a splnit jim jejich přání.

 

 

Restaurace

V nově zrekonstuovaném interiéru na vás dýchne historie i současnost Masarykova okruhu. Restaurace nabízí posezení až pro 170 hostů, stravování forou bufetu a bar. Hosté si na bufetu mohou vybrat ze 2 druhů polévek a 6-ti teplých hlavních jídel, namíchat si salát podle chuti na salátovém baru a najdou zde i výrobky studené kuchyně a cukrářské výrobky. 

Venkovní terasa je součástí restaurace a je z ní možné částečně sledovat dění v parkovišti závodních strojů. Tento prostor je vhodný také pro konání slavnostních setkání (vyhlašování vítězů) nebo jiných společenských akcí (barbecue, rožnění, rauty).

Během sestavování menu mají kuchaři volnou ruku s ohledem na sezónnost a možnost využít místních dodavatelů.

Během sestavování menu mají kuchaři volnou ruku s ohledem na sezónnost a možnost využít místních dodavatelů.

 

Jsme otevřeni lidem, kteří chtějí jít ve světě gastronomie a hotelnictví stejnou cestou.

Zveme Vás, abyste se připojili k nám a budovali svoji kariéru u nás.

 

Chcete vědět o hotelu GRID více?

Kontaktujte Markétu

Markéta Stehlíková

Kontaktovat
+420 775 787 073
 
Doporučený zaměstnavatel

Zaměstnavatel


Inzeráty zaměstnavatele


Kontaktní formulář