ChyronHego Czech s.r.o.

ChyronHego je americkou společností, světovou jedničkou v oblasti poskytování grafických a IT služeb pro televizní vysílání. Nabízí širokou škálu produktů pro live vysílání, zpravodajství, sport, firemní a vládní video produkci.

Produkty:

Řešení ChyronHego zahrnují hostované služby pro tvorbu grafiky a správu objednávek, grafiky počasí, aplikace na druhé obrazovce, dotykovou grafiku, virtuální reklamu, analýzu zápasů.

Grafické produkty společnosti ChyronHego využívají tisíce televizních stanic celého světa, včetně ABC, FOX, CBS, ESPN, Turner Entertainment Networks, Golf Channel, Home Shopping Network, ITV News, BBC, SkySports, Švédsko TV4, A sítě NDR.

 

 

Struktura společnosti:

Hlavní sídlo společnosti je v New Yorku a kromě desíti poboček po celém světě má společnost také vývojářskou pobočku v Brně, kde v týmu deseti vývojářů vznikají produkty pro oblast sportu a analýzu zápasů, virtual placementu a televizních upoutávek.

V Brněnské pobočce byl nyní rekonstruován interiér tak, aby byl co nejpříjemnější pro práci a zároveň moderní. Má reálné ambice stát se vzorový řešením pro ostatní národní pobočky po celém světě.

Chcete vědět o společnosti ChyronHego více?

Kontaktujte Janinu

Janina Sabelová

Kontaktovat
+420 777 498 772
Doporučený zaměstnavatel

Zaměstnavatel


Inzeráty zaměstnavatele


Kontaktní formulář

Zasloužíte si kariéru, kterou budete milovat...

Získejte vše, co potřebujete k vybudování kariéry, která vám přináší radost a vzrušení.