SMS finanční poradenství, a.s.

Pomáhejte druhým zbohatnout 

 

Společnost SMS finance hledá do svých řad nové manažery obchodního týmu a obchodní zástupce. Chceš různorodou práci pro přední poradenskou společnost s 20letiletou historií v České republice? Pak jsi na správné adrese.

 

Jsme českou nezávislou poradenskou společností s celorepublikovou působností. Od r. 2001 poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů. Své poradce vedeme k zabezpečování komplexních služeb a vytváření dlouhodobých rovnovážných partnerských vztahů s klientem na bázi vzájemné výhodnosti. K tomuto účelu jsme navázali spolupráci s většinou českých pojišťoven a institucí s nabídkou produktů bankovního, resp. investičního charakteru, z níž mohou naši poradci zcela SVOBODNĚ tvořit řešení potřeb a cílů svých klientů.

Jsme také členem Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a jejím prostřednictvím zároveň i členem mezinárodní organizace Evropská federace pojišťovacích zprostředkovatelů (BIPAR) se sídlem v Bruselu. Z tohoto důvodu je pro nás závazný i etický kodex asociace a její rozhodnutí v případě stížností klientů.

Naše filozofie

Podle nás vysoké životní úrovně lze dosáhnout především zvyšováním gramotnosti obyvatelstva a posilováním schopnosti lidí svobodně se rozhodovat. Proto se v poradenské činnosti zaměřujeme zejména na růst finanční gramotnosti a podporujeme projekty, které pomáhají lidem stát se nezávislým člověkem s aktivním přístupem k životu. V tom spatřujeme své poslání vůči veřejnosti.

Vytváříme dlouhodobé vztahy

Prodáváme finanční gramotnost

Jsme dobří, i když to na billboardy nepíšeme

 

 

 

Chcete vědět o společnosti SMS FINANCE více?

Kontaktujte Magdu

Magdalena Kosorinová

Kontaktovat
+420 778 407 766
kosorinova@acjobs.cz
Doporučený zaměstnavatel

Zaměstnavatel


Inzeráty zaměstnavatele


Kontaktní formulář