Quadient s.r.o.

Quadient s.r.o. (dříve GMC Software Technology s.r.o.) je původně švýcarská firma, která se zabývá vývojem softwaru pro návrh, kompozici a produkci personalizovaných dokumentů v oboru komunikaci firem se zákazníky. Pomáhá tisícům klientům a partnerům z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb. Jejich pobočky najdete téměř po celém světě, zejména pak v Evropě, USA, Kanadě, Latinské Americe, Asii a Austrálii.

Akvizice společností Neopost

V roce 2012 proběhla úspěšná akvizice francouzskou společností Neopost, která se rozhodla přesunout část svého softwarového vývoje ze Švýcarska a Vietnamu do České republiky. I nadále však u nás Quadient funguje jako samostatná pobočka a je největším vývojovým týmem zákaznické komunikace na světě.

Zaměstnavatel regionu

V Hradci Králové mají své vývojové centrum od roku 1998, v roce 2004 byla otevřena druhá pobočka v Olomouci a v roce 2016 i v Ostravě. Z původních pěti lidí se tým Quadientu rozrostl na současných cca 300+ zaměstnanců.

 

 

Že se společnosti daří, dokazují i získaná ocenění:

  • Zaměstnavatel regionu v letech 2011 - 2016
  • The Most Desired Company 2014 a 2015 v Královéhradeckém kraji
  • Best Employers 2012, 2014, 2015 a 2016

Nejmodernější technologie

V Quadientu pracují s nejnovějšími metodami vývoje a technologiemi (SCRUM, JavaScript, C#, start-up projekty) a vyvíjí i vlastní opensource (framework Bobril, objektové databáze BTDB). V následujícím technologickém radaru je seznam nástrojů, frameworků a jazyků, které jsou v Quadientu samozřejmostí, které testují a které se rozhodli prozatím nezavádět.

Chcete vědět o Quadient více?

Kontaktujte Lucii

Lucie Toncr Sedláčková

Kontaktovat
+420 777 498 774

Kontaktní formulář

Zasloužíte si kariéru, kterou budete milovat...

Získejte vše, co potřebujete k vybudování kariéry, která vám přináší radost a vzrušení.