PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ JE KLÍČOVÝM FAKTOREM PRO VÝKON ZAMĚSTNANCŮ

Vedení firem si stále více uvědomuje, že lidé nechtějí pracovat v nudných šedých kancelářích. Společnosti začínají chápat nutnost nabídky co nejlepších podmínek k práci, aby získaly špičkové odborníky v oboru. Tato situace se v České republice neustále zlepšuje. Dokazuje to soutěž CBRE Zasedačka roku, která každoročně vybírá a oceňuje ty nejlepší kancelářské prostory a těší se rok od roku stále většímu zájmu veřejnosti a médií.

Wallmarketing.cz jako partner soutěže CBRE Zasedačku roku sdílí filozofii vstřícných a promyšleně navržených prostor, kde se lidé cítí dobře a které vypovídají o tom, čím se firma zabývá a jaké má hodnoty. V rámci této soutěže Wallmarketing.cz uspořádal vloženou soutěž o nejlepší wallmarketingové pojetí firemního interiéru s názvem TOP WALLMARKETING v Zasedačce.

Potěšilo nás, že paní Olga Hyklová, majitelka, zakladatelka a ředitelka největší ryze české personální agentury ADVANTAGE CONSULTING přijala naši nabídku stát jedním z pěti odborných porotců v TOP WM v Zasedačce a přispěla tak velkou měrou k objektivnímu hodnocení jednotlivých soutěžících.

Olga Hyklová je odborníkem na lidské zdroje, pracovní vztahy a s tím související firemní kulturu. Je držitelkou ocenění Podnikatelka roku 2015, svoji energii věnuje nejen do rozvoje svého podnikání, ale také se dlouhodobě angažuje v oblasti společensko-sociální zodpovědnosti. Velmi dobře si uvědomuje, jakým velkým dílem přispívá kulturní firemní prostředí ke zdravé pracovní atmosféře a korektním mezilidským vztahům na pracovišti. Jak může příjemný a promyšleně navržený interiér firmy ovlivnit pracovní výkony, motivaci, soustředění na práci, schopnost přinášet nová řešení.

V soutěži TOP WM v Zasedačce porotci hodnotili celkem 33 interiérů podle pěti kritérií: kreativita návrhu, originalita zpracování, kvalita sdělení, harmonizace prostoru a vztah ke značce. Každý z porotců se pohybuje v jiném oboru a samozřejmě tedy ohodnotil každý projekt ze svého úhlu pohledu.

Složení odborné poroty:

  • Luděk Rychtar - project leader Wallmarketing.cz
  • Jiří Jelínek - business development director Konica Minolta
  • Olga Hyklová - ředitelka ADVANTAGE CONSULTING
  • Jan Musil - ředitel divize Interiors LIKO-S
  • Stanislav Bílek - creative director Arkadia

Výsledky soutěže TOP WALLMARKETING v Zasedačce:

Porota vybrala vítěze jednotlivých kategorií a také celkového vítěze. Ceny TOP WM v Zasedačce předával osobně přímo na Slavnostním vyhlášení vítězů 15. února 2017 leader projektu Wallmarketing.cz Luděk Rychtar.

Celkový vítěz: InVision LABS PRAGUE

Vítězství v jednotlivých kategoriích:

  • Originalita: Follow Bubble
  • Kreativita: InVision LABS PRAGUE
  • Vztah ke značce: AVON Cosmetics
  • Harmonizace prostoru: CompAp
  • Kvalita provedení: Servisbal Obaly