CONTIN s.r.o.

Od roku 2011 jsme silným hráčem na poli poskytování komplexních služeb a poradenství v oblasti likvidace škod a risk managementu.

Jsme specialisté na šetření škod, a to jako samostatný likvidátor pojistných událostí, či v angličtině výstižněji, loss adjuster. Vždy se maximálně snažíme o odborné, rychlé a objektivní řešení všech druhů pojistných událostí. A umíme toho opravdu hodně, od škod na vozidlech, živelních škod na majetku, na strojních zařízeních a elektronice, v zemědělství až po odpovědnostní či velké a složité škody vyplývající např. z omezení nebo přerušení provozu podniku.

Pracujeme tzv. B2B, a ačkoli jsou našimi klienty pojistitelé a makléři, vždy je pro nás nejdůležitější ten, jehož škodu řešíme, a tím je konkrétní člověk. Snažíme se proto vcítit do každé konkrétní situace a celou pojistnou událostí klienta provedeme tak, aby se po jejím vyřízení cítil stejně jako před ní.

 

Co dělají naši lidé?

  • Komunikují, a to nejen s účastníky pojistné události, ale i se zástupci pojišťoven, znalci a specialisty. Ale i mezi sebou navzájem, sdílejí zkušenosti a mohou se kdykoli poradit a zeptat.
  • Posuzují, vyhodnocují, zpracovávají a vedou podklady týkající se škodních událostí, vyhledávají a pracují s informacemi. Počítají, píší a vytváří závěry od likvidačních zpráv až po obsáhlá expertní stanoviska.
  • Vzdělávají se a pracují na sobě. Pečujeme totiž nejen o naše klienty, ale i zaměstnance. Těch máme okolo 35 a s dalšími desítkami externistů úzce spolupracujeme.

Staráme se o naše klienty. To je naší největší radostí a oceněním.

Proč jsme silní?

  • Pro naše potřeby jsme vyvinuli vlastní informační systém na správu a sledování pojistných událostí.
  • Obratově jsme největší samostatný likvidátor na českém trhu, každoročně rosteme.
  • Záleží nám na oboru, sledujeme novinky, snažíme se být napřed, inovujeme a investujeme.
  • Náš tým se skládá z odborníků na jednotlivé druhy likvidace. Nadále se vzděláváme, nejen v oboru, ale i v cizích jazycích.
  • Klíčový je pro nás lidský rozměr, profesionální přístup a efektivní vedení šetření škod.

Mezi naše klienty patří významné pojišťovny, jako jsou Allianz pojišťovna, Vienna Insurance Group, Hasičská vzájemná pojišťovna, Slavia pojišťovna, Česká pojišťovna, UNIQA pojišťovna a další. Spolupracujeme i s velkými makléřskými společnostmi, pro které zajišťujeme šetření škod pro jejich významné klienty.

Jsme výhradním partnerem České kanceláře pojistitelů (ČKP). Díky úzké spolupráci s touto profesní organizací a výsadnímu postavení na poli povinného ručení jsme našim klientům blízko a veškeré informace máme takřka z první ruky. Jsme také členem mezinárodní sítě Advanta Global Services, díky čemuž jsme schopni poskytovat služby nejvyšší kvality kdekoliv na světě. Záleží nám i na rozvoji a podpoře celého oboru šetření škod, proto jsme aktivním členem Komory samostatných likvidátorů pojistných událostí.

Chcete vědět o společnosti Contin více?

Kontaktujte Petra

Petr Hykel

Kontaktovat
+420 775 787 062
 
 
Doporučený zaměstnavatel

Zaměstnavatel


Inzeráty zaměstnavatele


Kontaktní formulář