MADFINGER Games, a.s.

Mezinárodně úspěšný český stra-up projekt, který vytváří hry pro mobilní zařízení. Do tvorby mobilních her se zakladatelé pustili kvůli chuti dělat hry a nechuti být součástí velkého kolosu na výrobu her. Rozhodli se dělat věci jinak a po svém. Díky spolupráci s Googlem a NVIDIA. Jejich hry si stáhly už miliony hráčů jak na Android, tak na iOS platformě.

Ocenění

v roce 2016 získala hra Shadowgun Legends ocenění Nejlepší mobilní hra na Gamescom.

V roce 2014 byla hra Monzo VR zvolena jako česká hra roku v oblasti DesignCzech. Jedninečná hra, kde si ve virtuální realitě můžete vyzkoušet sestavovat Vaše oblíbené předměty.

V roce 2012 vznikla hra Dead Trigger, first-person shooter s tématikou zombie a prvky RPG. Hra vyhrála na konferenci Unity Awards 2012 v kategoriích Nejlepší technický počin a Komunitní volba.

V roce 2010 vydali hru Samurai II: Vengeance a to pro iPhone, iPad, Windows i Mac. Na Anifilm 2011 byla hra zvolena za Nejlepší český umělecký počin v herní tvorbě a Nejlepší český herní titul pro mobilní přístroje.

Tvorba

Hry od Madfinger Games se vyznačují vysokou grafickou kvalitou srovnatelnou s hrami určenými pro herní konzole a snadným intuitivním ovládáním. Vyhrávají soutěže a ocenění - Best App Ever Awards, App Store Best, Game of the Year, Hall Of Fame, Mobilní aplikace roku, Development Award.

Shadowgun: Legends, Monzo VR , Unkilled, Dead Trigger 2

Chcete vědět o Madfinger Games více?

Kontaktujte Markétu

Markéta Stehlíková

Kontaktovat
+420 775 787 073
Doporučený zaměstnavatel

Zaměstnavatel


Inzeráty zaměstnavatele


Kontaktní formulář