ODHALTE TAJEMSTVÍ VÝVOJE KANCELÁŘE BUDOUCNOSTI

Konica Minolta vám 12.12. 2018 od 13:00 do 18:00 otevírá dveře. Přijďte se podívat, jak vznikají produkty budoucnosti.

Konica Minolta v roce 2015 otevřela v Brně jedno ze svých pěti světových inovačních center a první evropské výzkumné a vývojové centrum. Inovační centrum se primárně zaměřuje na vývoj služeb v oblastech souvisejících se zpracováním dat, bezpečností IT systémů, fungováním virtuálních kanceláří a mobilními aplikacemi. Kromě toho zde pracují s technologiemi, jako jsou 3D tisk, holografické brýle, doteková zařízení nebo senzorové sítě.

Je toho přichystáno opravdu mnoho:

Workplace Hub

Jedná se inovativní řešení podnikového IT, sjednocující všechny technologie organizace pomocí jediné centralizované platformy. Propojuje svět AI, IoT a nástrojů pro podporu rozhodování. Workplace Hub je navržen pro pracoviště budoucnosti malých a středních firem a podporuje jejich digitální transformaci. Workplace Hub funguje jako centrum, zjednodušující a zefektivňující IT organizace při snížení celkových nákladů na správu IT. Zároveň dokáže poskytovat v reálném čase datové analýzy, které pomohou ke zlepšení firemních procesů.

Smart Glasses

Jsou určené pro oblast výroby, montáže a servisu. Jejich využití významně zvyšuje produktivitu práce a vede k úspoře nákladů zejména v oblastech montáže složitých technologických celků, v logistice a ve výstupní kontrole. Chytré brýle také usnadňují a zrychlují proces zaškolení nových zaměstnanců. 

Odborné přednášky

  • 13:15 až 13:45  OAuth2 a OpenID Connect pro správu identit – Sebastian Bušek
  • 13:15 až 13:45  Vývoj front-end aplikací ve Vue.js – Petr Odut

 

  • 14:15 až 14:45  UX: Budování design systému pro Workplace Hub – Zdeněk Krupka
  • 14:15 až 14:45  Jak v Konice automatizujeme testy – Jozef Šumaj

 

  • 15:15 až 15:45  WORKPLACE HUB – Changes the way we work – Radek Sedláček

 

  • 16:15 až 16:45  Smart Glasses – Tomáš Slavíček

 

Připojte se a sledujte, co vše je pro vás přichystáno http://bit.ly/KonicaMinolta_odhalte_tajemství