PRACOVNICE/K ÚKLIDU - BZENEC

Inactive job offer

Salary

Hodonín

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce:

  • Úklid společných prostor bytových domů

Nabízíme:

  • 110-120 Kč/hodinu
  • 1x týdně 8 hodin
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • DPČ / DPP

Potřebujeme:

  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Flexibilitu
  • Zkušenost s úklidem vítána

Práce je vhodná pro ID,OZP ,důchodce, maminky na mateřské

Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ

Místo výkonu práce: Bzenec

Additional info

Job position recommendation

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.