SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o.

Společnost patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Zajišťujeme vše od úklidu, čištění, ostrahy, dodávky hygienického servisu přes podnikové stravování, catering a event management až po praní prádla nebo boj proti škůdcům – tedy veškerý servis nutný pro správu nemovitostí.

Naše služby poskytujeme na území celé České republiky. Zázemí máme v Brně, Praze, Hodoníně a Ostravě.

Uplatnění v naší společnosti najdou odborníci ve svém oboru i nízce kvalifikovaní pracovníci, které odborně zaškolíme a provedeme adaptačním procesem.

Dbáme na obsazování vedoucích pozic, jelikož neustálá praktická podpora vedoucích pracovníků, je základem naší práce. Snažíme se být partnerem nejen pro naše zákazníky, ale především pro naše zaměstnance, protože společná práce je to, co vytváří kvalitu a hodnotu našich služeb. Pro Vašeho budoucího nadřízeného nebudete v naší společnosti „kus“, budete jej znát osobně a budete spolu řešit každodenní záležitosti.

Máme za sebou více než 30 let zkušeností s poskytováním služeb založených na zaměstnávání vysokého počtu zaměstnanců ve všech koutech republiky, bohatou praxi máme i v zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností, takže ať hledáte zaměstnání „naplno“ nebo si chcete přivydělat např. k důchodu, neváhejte nás kontaktovat, společně to vymyslíme.

Staňte se součástí našeho týmu!

Chcete vědět o Simacek Facility CZ více?

Kontaktujte Markétu

Markéta Stehlíková

Contact
+420 775 787 073
 
 
Recommended Employer

Employer


Employer job offers


Contact form