Kolibřík

Kdo jsme?

Jsme leaderem v oblasti sociálních firem nabízejících služby v oblasti administrativy či zákaznického centra.

Na co se zaměřujeme?

Nabízíme komplexní portfolio služeb na míru každému klientovi.

Našim partnerům například zpracováváme dokumenty, sjednáváme schůzky pro jejich poradce, vytváříme hot leady a zpracováváme ankety.

 

Společenská odpovědnost a udržitelnost jsou směr, kterým se naše firma dlouhodobě ubírá. Zaměstnáváme osoby zdravotně postižené, dlouhodobě nezaměstnané či jinak sociálně vyloučené. Většinu zisku reinvestujeme zpět do našich zaměstnanců a sociálních projektů.

Naši partneři jsou z řad předních bank, pojišťoven či energetických společností. Spolupracujeme s institucemi veřejné zprávy i komunálními úřady.

Pobočky naší společnosti najdete ve městech: Brno, Tišnov, Ivančicce, Znojmo, Hradec KrálovéPraha a další připravujeme.

 

Pracujte pro významné klienty

 

"Kolibřík - více než jen zaměstnání"

Když jsem v roce 2013 připravoval jedno z prvních sociálních kontaktních center v ČR, přesně jsem věděl co nechci. Byla za tím moje zkušenost z klasických callcenter. Věděl jsem, že k dobře fungující firmě neodmyslitelně patří zpokojení zaměstnanci. Ale jak toho docílit? Dokonalým přizpůsobením se potřebám každého uchazeče o zaměstnání. Chcete u nás pracovat i přes svůj handicap? Pak Vám pro to vytvoříme potřebné podmínky. A nese to svoje ovoce. Naši kolibříci nejsou v práci pod tlakem, mají pružnou pracovní dobu, různé výhody, protože si vzájemně nasloucháme. Výsledkem je, že můžeme nabídnout nejen stabilní zaměstnání v bezpečném a přátelském prostředí, ale i skvělý kolektiv. Takže zbývá jen, přijít se přesvědčit…

Ing. Josef Novotný
zakladatel společnosti

Chcete vědět o společnosti Kolibřík více?

Kontaktujte Denisu

Denisa Janatová

Contact
+420 775 787 240
 
Recommended Employer

Employer


Employer job offers


Contact form

You deserve a career, You'll love...

Get everything you need to build a career that brings you joy and excitement.