RE/MAX Magnum

raraPRARE/MAX Magnum je součástí společnosti RE/MAX, která nepřetržitě roste více než 45 let a působí ve více než 100 zemích světa. I ty se tak můžeš přidat k více než 112 000 makléřů z více než 7 300 kanceláří po celém světě. Můžeš se opřít o zázemí, spolehlivost a serióznost jedničky na světových trzích s realitami. 

Naše kancelář RE/MAX Magnum dominuje celému Jihomoravskému kraji a sídlí na atraktivním místě v Řečkovicích, to ale neznamená, že naše klientela končí za hranicemi Moravy, nikoliv! Můžeš se těšit i na zahraniční zákazníky. Máme za sebou již více než 1000 úspěšných realitních transakcí. Znásobíme společně počet spokojených zákazníků?

„Naším posláním je pomáhat lidem řešit složité životní situace. Jednáme férově, nechceme uzavřít obchod za každou cenu a netlačíme klienty do rychlých rozhodnutí. Nasloucháme, vysvětlujeme a hledáme pro každého to nejlepší řešení. Snažíme se pracovat tak kvalitně a profesionálně, aby se k nám klienti vraceli a doporučovali nás dál. Reference v našem oboru znamenají vše. Proto stavíme především na vysoké odbornosti, mnoha letech zkušeností, síle i jistotě zázemí mezinárodní značky a také na výhodách velkého týmu. Za sebou již máme více než 1000 úspěšných realitních transakcí a spokojených zákazníků.“

Ing. Miloš Kesler, Ředitel

Spolupracuj se skutečnými odborníky, certifikovanými realitními makléři, kteří jsou otevřeni a připraveni být mentory. Získáš tak podporu kanceláře, snové výdělky a výhodný leasing na auto.

Jsi kvalitní obchodník, který si váží klienta? Přijď k nám a u dobré kávy si můžeme popovídat o tvém místě v našem týmu.

Chcete vědět o RE/MAX Magnum více?

Kontaktujte Markétu

Markéta Stehlíková

Contact
+420 775 787 073
 
 

Contact form