SVS, spol. s.r.o.

Jsme česká rodinná firma, vyrábějící pro Vás samolepicí etikety již od roku 1991.

Zaměstnáváme 49 zaměstnanců a za loňský rok jsme vyrobili 500.000.000 etiket, napříč všemi průmyslovými obory.

Snažíme se inovovat a automatizovat systém tak, abychom co nejvíce zrychlili průchod zakázek napříč firmou a mohli Vám dodávat v co nejkratších termínech kvalitní výrobky.

Naší velkou přidanou hodnotou je dlouholetá praxe a osobní přístup ke každému našemu klientovi.

Jako výrobní společnost, jsme si vědomi odpovědnosti vůči životnímu prostředí a proto i provoz celé budovy byl navržen a postaven tak, abychom co nejvíce využili materiály šetrné pro životní prostředí, vč. recyklování odpadového tepla.

Jsme držiteli certifikace Systému environmentálního řízení dle ČSN EN ISOu 14001.

Při zpracování papírových materiálů, používáme materiály s certifikací FSC. Tím máme jistotu, že zpracováváme materiál ze šetrně obhospodařovaných lesů a nezpracováváme materiál ze dřeva nejasného původu. Na vrchní materiál nanášíme nezávadné barvy dle normy (EN 71-3).

Díky zapojení se do systému společnosti EKO-KOM, pravidelně plníme povinnost zpětného odpadu a využití odpadu z obalů, přispíváme tak ke zlepšení životného prostředí a snížení „uhlíkové stopy“

NÁŠ TISKOVÝ PARK

Digitální tisk

Digitální tisk aneb také můžeme často slyšet „digitální ofset“, je v současné době tisková technologie, která v sobě kombinuje kvalitu ofsetového tisku s rychlostí a variabilitou tisku digitálního.

Flexotisk

Flexotisk se řadí mezi tiskové techniky, kdy je tisková barva přenášena na povrch gumového válce či štočku pomocí soustavy válců, z nichž nejdůležitějším je tzv. válec rastrový, označovaný též jako válec aniloxový. Laicky se dá tento typ tisku přirovnat k razítku.

Sítotisk

Výhodou plošného síta je odolnost etiket, kterého docílíme díky možnosti nanesení větší vrstvy barvy a jejím vytvrzením UV světlem. Díky této technologii jsou etikety odolné vůči oděru, otěru, UV záření a chemickým výparům.

PRACUJTE S NÁMI PRO PRVOTŘÍDNÍ KLIENTY

Chcete vědět o společnosti SVS více?

Kontaktujte Denisu

Ing. Denisa Janatová

Kontaktovat
+420 775 787 240
 
 
Doporučený zaměstnavatel

Zaměstnavatel


Inzeráty zaměstnavatele


Kontaktní formulář

Zasloužíte si kariéru, kterou budete milovat...

Získejte vše, co potřebujete k vybudování kariéry, která vám přináší radost a vzrušení.