EASIT s.r.o.

Společnost Easit je předním dodavatelem softwaru pro iGaming v několika zemích. Stálým zákazníkům napříč Evropou dodává zakázková řešení na míru v rámci sportovního sázení, kasina, loterie a pokeru. K dodávaným řešením nabízí i další služby ve formě servisní podpory, konzultací či hostování, spolupráci na udělování licencí, marketing.

K nejvýznamnějším zákazníkům této společnosti patří TIPOS, SYNOT TIP, a.s. a SAZKA, a.s. Momentálně společnost pracuje i na projektu pro Bolivijskou Státní Loterii.

Produkty:

Jednotlivé produkty společnosti EASIT s.r.o. tvoří komplexní sázkový systém a jsou prozkoušeny všemi významnými hráči na českém a slovenském trhu.

Online kasino

Základní portfolio zahrnuje ruletu, poker a blackjack. Provoz her je umožněn v režimu single nebo multi, kdy u jednoho stolu může přisednout několik hráčů, kteří hrají společně proti krupiérovi.

Pokerová herna

Umožňuje příchozím hráčům sehrát poker mezi sebou bez zapojení krupiéra. Hra je velmi intuitivní, doplněná volitelně o 3D modely postav, standardními nástroji pro poker a chat. Lze provozovat v režimu For Fun i For Real.

Číselné loterie

Číselné loterie jsou součástí modulu eBet Lottery. Systém standardně podporuje klasické losované hry Loto, Keno apod.

 

 

Chcete vědět o společnosti Easit více?

Kontaktujte Lucii

Lucie Toncr Sedláčková

Kontaktovat
+420 777 498 774
Doporučený zaměstnavatel

Zaměstnavatel


Inzeráty zaměstnavatele


Kontaktní formulář

Zasloužíte si kariéru, kterou budete milovat...

Získejte vše, co potřebujete k vybudování kariéry, která vám přináší radost a vzrušení.