CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

CompuGroup Medical je mezinárodní softwarová společnost sídlící na třech místech České Republiky – Praha, Brno, Ústí nad Orlicí. To, čím se společnost výrazně odlišuje od jiných softwarových společností je její zaměření, a sice, jak už název napovídá, zdravotnictví. V České a Slovenské jsou jedničkami v oboru. V celosvětovém žebříčku e-Health řešeních se pohybují na předních pozicích.

Typickým klientem společnosti CompuGroup Medical jsou zdravotnická zařízení a nemocnice. Typickým uživatelem jejich softwarových produktů jsou pak doktoři, zdravotníci a ostatní zdravotnický personál napříč všem zdravotnickým oblastem. Z výše zmíněného vyplívá, že CompuGroup Medical boří technologické a organizační bariéry mezi jednotlivými sektory zdravotnických systémů. V konečném důsledku tak napomáhají lékařům, stomatologům, nemocnicím, sítím zdravotnických zařízení a dalším poskytovatelům zdravotní péče v organizaci a efektivitě jejich práce, kvalitnější diagnostice, léčbě a propojení všech účastníků zdravotní péče.

Pokud se chcete stát součástí této revoluce, tvořit softwarový produkt, který má hlubší smysl, neváhejte a zapojte se do sehraného týmu softwarových nadšenců ze společnosti CompuGuroup Medical!

 

 

Chcete vědět o CompuGroup Medical ČR více?

Kontaktujte Lucii

Bc. Lucie Ječmínková

Kontaktovat
+420 773 792 662
Doporučený zaměstnavatel

Zaměstnavatel


Inzeráty zaměstnavatele


Kontaktní formulář

Zasloužíte si kariéru, kterou budete milovat...

Získejte vše, co potřebujete k vybudování kariéry, která vám přináší radost a vzrušení.