MAINTENANCE MANAGER

Máte vzdělání technického směru a zkušenosti z oblasti údržby? Vedl jste někdy kolektiv lidí a máte znalost anglického nebo německého jazyka? Chcete pracovat na pozici MAINTENANCE MANAGER na Vysočině? Pokud ano, pak nám zašlete Váš životopis! Rozvíjející se mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství hledá nového kolegu na pozici: MAINTENANCE MANAGER

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za fungování pracoviště
  • zajištění údržby strojních zařízení a budov
  • podílení se na výběru a zavádění nových strojů
  • spolupráce při uplatňování TPM
  • správa technické evidence a dokumentace

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavá práce ve stabilní společnosti
  • dovolená navíc, firemní stravování
  • odborné školení a vzdělávací kurzy
  • poskytnutí podpory při relokaci
  • místo výkonu práce: Vysočina