MECHANIK - PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

15000 - 18000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Jste absolventem střední školy a právě se rozhlížíte po první příležitosti práce ve strojírenství na hlavní pracovní poměr? Orientujete se v technické dokumentaci a zvládáte měření klasickými měřidly? Pokud navíc preferujete směnný provoz a stojíte o stabilní pozici v zahraniční firmě, zašlete nám svůj životopis a ucházejte se novou pozici: MECHANIK - PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • Obsluhování strojů s automatikou
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zajištění bezproblémového průběhu výroby
  • Dohled na požadovanou kvalitu výroby
  • Provádění preventivní údržby

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s měřením klasickými měřidly
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Aktivní přístup
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Místo výkonu práce: Prostějovsko