KOORDINÁTOR PROJEKTŮ – PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY!

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Jste absolventem vysoké školy technického zaměření, hovoříte anglicky a hledáte perspektivní uplatnění ve strojírenství? Máme pro Vás novou zajímavou pracovní příležitost, která Vám otevře cestu k významným automotive projektům jak v ČR, tak v zahraničí. Pokud jste časově flexibilní, rádi cestujete a máte chuť dlouhodobě pracovat na svém rozvoji, neváhejte, zašlete nám hned svůj životopis a ucházejte se o pozici: KOORDINÁTOR PROJEKTŮ – PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce na kompletním zajištění výrobních zakázek
  • tvorba nabídek
  • zajištění finančních a termínových plánů
  • účast na jednáních od počátku po předání zakázky
  • organizace zakázky
  • účast a dohled na stavbě u zákazníka

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • aktivní znalost anglického, případně německého jazyka
  • praxi při studiu považujeme za velkou výhodu
  • schopnost plánovat a organizovat projekt
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání s možností profesního rozvoje
  • motivační platové ohodnocení s bonusy
  • práci ve společnosti s výborným renomé na trhu
  • účast na zahraničních projektech, možnost cestování
  • možnost aktivního využívání cizích jazyků
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj