KONZULTANT PERSONÁLNÍ AGENTURY

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte obchodního ducha a rádi komunikujete s lidmi? Zvládáte více činností najednou a nehroutíte se pod tlakem? Jste dynamická osobnost s motivací dosahovat vytyčených cílů? Chcete proniknout do dění na pracovním trhu a uplatnit svůj potenciál v největší české personální agentuře? Pak neváhejte a podejte si přihlášku do tohoto výběrového řízení! Pro rozšíření našeho týmu v Brně v divizi Engineering hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici: KONZULTANT PERSONÁLNÍ AGENTURY

Pracovní náplň

  • Vedení pohovorů s kandidáty, komunikace s firmami
  • Tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • Obchodní aktivity, hledání nových obchodních partnerů
  • Aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • Účast na obchodních jednáních a pohovorech ve firmách
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v obchodní činnosti podmínkou – i brigádně
  • Obchodní myšlení, zaměření na výsledky
  • Min. středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem
  • Silné komunikační a argumentační schopnosti
  • Aktivní řidič (sk. B)

Co nabízíme?

  • Zázemí největší české personální agentury
  • Příležitost podílet se na rozvoji a růstu významných firem
  • Jazykové kurzy, pravidelná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Stravenky
  • Fixní mzda a motivační složka mzdy
  • Další benefity dle dosažených výsledků
  • Možnost dalšího profesního růstu