LABORATORNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

16000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Jste absolventem střední nebo vysoké školy ideálně technického zaměření? Máte praxi na pozici technika v laboratoři či laboranta? Je Vaše angličtina na pokročilejší úrovni a chcete se v jazyce nadále zdokonalovat? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici: LABORATORNÍ TECHNIK

Pracovní náplň

  • testování nových i stávajících materiálů ve výrobě
  • studium technické dokumentace
  • reportování výsledků zkoušek
  • zpracovávání protokolů

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxi na podobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s měřícími metodami
  • zodpovědnost, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • odpovídající platové ohodnocení
  • bonusy, prémie
  • zaměstnanecké benefity – týden dovolené navíc
  • možnost pracovat v nadnárodní prosperující společnosti
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: okres Trutnov