OBCHODNÍK A VEDOUCÍ TÝMU (30-50.000,-Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s akvizicí nových klientů a zároveň se pyšníte manažerskými schopnostmi? Jste flexibilní a rádi komunikujete s lidmi? Jste odolní vůči stresu a máte rádi výzvy? Rádi byste uplatnili svoje dosavadní obchodní zkušenosti v perspektivní personální agentuře, která rozšiřuje svůj tým a má co nabídnout? Tak na co čekáte? Pošlete nám svoje CV, jste pro nás ti praví! Úspěšná česká personální agentura s významným postavením na trhu hledá do svých řad kolegu/kolegyni pro svoji divizi Healthcare & Chemistry, a to na pozici: OBCHODNÍK A VEDOUCÍ TÝMU (30-50.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Akvizice nových klientů z oblasti zdravotnictví, chemie, farmacie a potravinářství
  • Péče o stávající klienty a profesionální reprezentace společnosti
  • Vybudování, zaškolení a vedení týmu personálních konzultantů
  • Zodpovědnost za plnění obchodního plánu a výsledky svého týmu
  • Realizace zakázek a práce s uchazeči o zaměstnání
  • Mapování nových trendů v oblasti HR a oborech divize

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vyhledáváním nových obchodních partnerů
  • Manažerské schopnosti a tah na branku
  • Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Týmový duch, vstřícnost a proaktivní přístup
  • Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič
  • Kontakty v oblasti farmacie, zdravotnictví, chemie či potravinářství VÝHODOU

Co nabízíme?

  • Stabilní práce v prosperující české firmě
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Sick days a možnost home office
  • Příspěvky na stravování
  • Notebook a mobil i pro soukromé účely
  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Praha