ŘÍZENÍ PLÁNOVÁNÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

20000 - 29000 Kč

Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky a platnou vyhlášku 50/78 sb. § 6? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Orientujete se ve FMEA procesech a 8D reportech? Hledáte nové výzvy a chcete se rozvíjet v oblasti kvality u mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis. Výrobní společnost, působící v elektrotechnickém průmyslu, v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici ŘÍZENÍ PLÁNOVÁNÍ KVALITY.

Pracovní náplň

  • Řízení kvalitativních procesů
  • Tvorba zkušební a kontrolní dokumentace
  • Technické analýzy výrobků
  • Realizace interních auditů
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s FMEA procesy a audity kvality
  • Vyhlášku 50/78 sb., § 6
  • Komunikativní a organizačně schopnou osobnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost ubytování – vhodné k relokaci
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovelené
  • Sportovní a kulturní akce

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji