HLAVNÍ ÚČETNÍ S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi na účetní pozici a chcete se v tomto směru dále zdokonalit? Mluvíte plynně německy? Pojďte pracovat do úspěšné mezinárodní společnosti na pozici samostatné účetní! Zašlete nám svůj životopis ještě dnes! HLAVNÍ ÚČETNÍ S NJ (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování účetnictví hlavní knihy
  • vyjasňování nezaúčtovaných operací/faktur a jejich řešení
  • provádění účetních závěrek
  • podpora junior účetních
  • denní komunikace v NJ, pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • NJ na velmi dobré úrovni podmínkou + dobrou znalost AJ
  • podmínkou praxe na pozici účetní
  • min. SŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost Excelu
  • SAP znalost výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • cafeterie, příspěvek na stravování

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.