ÚČETNÍ HLAVNÍ KNIHY S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Domluvíte se německy a chcete jazyk při své práci využívat? Baví Vás účetnictví a máte v tomto oboru již nějakou praxi? Rádi byste pracovali pro významnou mezinárodní společnost? Pak hledáme právě Vás! ÚČETNÍ HLAVNÍ KNIHY S NJ (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • kompletní účetnictví hlavní knihy dle mezinárodních standardů
  • zpracování měsíčních, kvartálních a ročních závěrek
  • reporting, vystavování dokumentů pro auditory
  • spolupráce na zlepšení a zjednodušení procesů
  • mentoring junior účetních, každodenní komunikace v NJ

Co požadujeme?

  • komunikativní znalost NJ podmínkou + znalost AJ
  • praxi na účetní pozici podmínkou
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost SAP výhodou
  • pečlivost, zaměření na detail

Co nabízíme?

  • možnost karierního postupu
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • cafeterii

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.