ŘIDIČ / STŘÍDAČ MKD

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

ŘIDIČ / STŘÍDAČ MKD (40.000,- až 45.000,- Kč) Chcete pracovat pro vyhledávanou a stabilní transportní společnost s dlouholetými zkušenostmi v MKD? Hledáte jistoty a vysoký plat? Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás. Pozor – vhodné také pro řidiče důchodového věku na VPP.

Pracovní náplň

  • přeprava v rámci Německa - německy mluvící země

Co požadujeme?

  • řidičské oprávnění skupiny E
  • zdarma zaškolíme řidiče bez praxe s ŘP E
  • profesní průkaz
  • platné školení řidiče z povolání výhodou
  • platné psychotesty
  • karta řidiče do digitálního tachografu
  • výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs
  • alespoň částečná znalost německého jazyka

Co nabízíme?

  • měsíční příjem dle výkonu 40.000 - 45 000 Kč
  • nadstandardní základní plat
  • práci střídače MKD na plný pracovní úvazek / důchodce na VPP
  • turnusové nasazení 3+1 /14 + víkend
  • pravidelný výplatní termín + diety ihned po příjezdu v €
  • nový vozový park, stáří vozidel do 2 let
  • sídlo firmy Teplice

    Benefity:
  • telefon + internet také k soukromému využití
  • další nadstandardní benefity, info. při osobním pohovoru

    Kontaktní údaje:
    Michael Kadeřávek
    Tel: +420 602 484770
    Email: mkaderavek@tlh.cz

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu tobolkova@acjobs.cz.