NĚMČINÁŘ V ADMINISTRATIVĚ

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste člověk, který nemá problém s plněním úkolů a dokážete je řešit i v německém jazyce? Hledáte uplatnění v administrativě v prostředí mezinárodní společnosti? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní společnost dlouhodobě působící v průmyslovém odvětví hledá kandidáty do svých řad na pozici NĚMČINÁŘ V ADMINISTRATIVĚ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za správnost svěřených úkolů
  • Elektronická a telefonická komunikace s dodavateli
  • Práce s daty a jejich zpracování do interního systému
  • Podílení se na zkvalitňování zákaznického servisu
  • Spolupráce s jinými odděleními

Co požadujeme?

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s administrativní prací výhodou
  • Schopnost plynulé konverzace v němčině
  • Znalost programu SAP výhodou
  • Uživatelská znalost MS OFFICE
  • Logické uvažování
  • Zvládání více úkolů najednou

Co nabízíme?

  • Využití cizího jazyka na denní bázi
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost postupu v rámci oddělení
  • Stravenky a příspěvek na kafeterii
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Získání praxe v programu SAP
  • Zázemí mezinárodní společnosti

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!