JUNIOR PROJECT MANAGER

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Láká Vás pracovat na pozici JUNIOR PROJECT MANAGER v Brně? Jste technicky zdatní a mluvíte anglicky? Jste komunikativní a máte organizační schopnosti? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost, která se zabývá průmyslovou výrobou pro automotive, hledá novou posilu svého týmu na pozici: JUNIOR PROJECT MANAGER

Pracovní náplň

  • kompletní vedení projektů od zadání až po předání
  • komunikace se zákazníky a s dodavateli
  • rozdělování úkolů v rámci projektového týmu
  • vedení veškeré dokumentace týkající se zakázky
  • kontrola průběhu projektu a řešení nápravných opatření
  • občasné služební cesty po ČR k zákazníkům

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)
  • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • zkušenosti s řízením projektů v automotive
  • zkušenosti se zpracováním plastů, nebo kovů
  • výborná orientace v technické dokumentaci
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B, ochota cestovat

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • stravenky, penzijní připojištění, firemní akce
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • místo výkonu práce: Brno