SPECIALISTA KVALITY S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Chcete se stát součástí stabilního kolektivu v mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s kvalitou v automobilovém průmyslu? Domluvíte se plynule anglicky nebo německy? Chcete se ve své kariéře do budoucna posunout? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí ve Středočeském kraji, hledá posilu do týmu na pozici: SPECIALISTA KVALITY S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za nové vstřikovací nástroje
  • Spolupráce na návrhu zkoušek nástrojů
  • Kontrola vyrobených dílů
  • Uvolnění nástroje
  • Vzorkování pro zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • 3 roky praxe v kvalitě v automotive průmyslu
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost nástrojů kvality – FMEA, 8D, ISO TS 16 949
  • Samostatnost, loajálnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnost s dlouhou tradicí
  • Zaškolení v Německu
  • Příspěvek na relokaci
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního postupu

  • Místo výkonu práce: okres Příbram
  • Nástup možný ihned