MARKETING SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste inovativní, kreativní a máte estetické cítění se smyslem pro detail? Ovládáte více cizích jazyků a rádi byste je ve své práci využili? Máte praxi v oblasti B2B marketingu, případně reklamy? Chcete se stát součástí týmu profesionálů, kteří dělají svou práci rádi a mohou se pyšnit výsledky? Tak na co čekáte? Hledáme právě Vás! Prosperující česká obchodní a výrobní společnost s tradicí rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: MARKETING SPECIALISTA (OD 28.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Vytváření marketingových strategií pro zahraniční obchod
  • Zodpovědnost za marketingové aktivity a projekty
  • Tvorba reklamních materiálů (web, katalogy)
  • Komunikace s reklamními agenturami a tiskárnami
  • Sledování trendů na trhu a činností konkurence
  • Organizace zahraničních veletrhů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ oboru ekonomika/marketing
  • Praxe v oblasti reklamy či marketingu
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Znalost dalšího jazyka VÝHODOU
  • Práce na PC a s grafickými programy na pokročilé úrovni
  • Komunikativnost, smysl pro detail, kreativita

Co nabízíme?

  • Moderní prostředí perspektivní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvky na stravování
  • Notebook a mobil i pro soukromé účely
  • Zaměstnanecké slevy na produkty

  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj