TEST ENGINEER

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Ovládáte OS Linux a máte zkušenosti se skriptovacím jazykem? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti s širokou škálou benefitů a podílet se na zajímavých projektech? TEST ENGINEER

Pracovní náplň

  • Automatizace testů na všech úrovních (unit testy, integrační testy, funkční testy a testy na úrovní celého systému)
  • Analýza požadovaných vlastností a funkcí systému z hlediska testování
  • Troubleshooting ve spolupráci s týmem vývojářů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenost se skriptovacím jazykem (Perl/Python/Groovy/Shell/Bash či jiné)
  • Angličtina na mírně pokročilé komunikativní úrovni
  • Znalost sítí
  • Znalost jazyka C/C++ nebo Java výhodou

Co nabízíme?

  • Inspirativní a velmi přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home-office
  • Možnost krátkodobých i dlouhodobých zahraničních stáží
  • Školení, technické kurzy či certifikace a lekce angličtiny
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.