SPECIALISTA SIX SIGMA- Black, Green belt

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Hledáte místo u stabilní firmy, kde byste mohli využít své dosavadní znalosti z výrobních automotive společností? Máte zkušenosti s metodikou řízení SIX SIGMA a dokážete hovořit anglickým jazykem? Pak právě pro Vás máme výbornou pracovní nabídku! Mezinárodní automotive společnost z důvodu náběhu nových projektů hledá do svých řad kolegu na pozici: SPECIALISTA SIX SIGMA- Black, Green belt

Pracovní náplň

  • Vedení, hodnocení a rozvoj Six Sigma projektů
  • Identifikace klíčových procesů a klíčových požadavků zákazníka
  • Vyhodnocování možností ke zlepšení v rámci celého výrobního procesu
  • Identifikace překážek v projektech a procesech
  • Denní využití nástrojů kvality TS 16949 (FMEA,SPC, 8D, ...)
  • Vyhodnocování a ověřování potenciálních úspor nákladů u každého projektu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • AJ – středně pokročilá znalost
  • Znalost metodiky řízení Six Sigma; znalost nástrojů kvality (FMEA,SPC, 8D, ...)
  • Praktické znalosti z výrobního automotive závodu
  • Zkušenosti z projektového řízení - výhodou
  • Komunikativnost, dobré prezentační dovednosti, samostatné rozhodování

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost využití moderních technologií
  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Motivující balíček bonusů
  • Příspěvek na stravování

    Místo výkonu práce: Praha - západ