KOORDINÁTOR VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Komunikace v angličtině Vám nečiní problém? Máte organizační schopnosti? Chcete pracovat pro stabilní společnost, špičku ve svém oboru? Pak nás neváhejte kontaktovat!!! Mezinárodní výrobní společnost ve středočeském kraji hledá uchazeče na pozici: KOORDINÁTOR VÝROBY

Pracovní náplň

  • Koordinace požadavků mezi oddělení nákupu a managementem výroby
  • Spolupráce s ostatními odděleními odděleními
  • Komunikace se zákazníky
  • Sledování stavu dodávek;
  • Zpracování reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi ve výrobní strojírenské společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe v nákupu - výhodou
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Analytické myšlení, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Další nadstandartní benefity

  • Místo výkonu práce: Praha - východ