KONSTRUKTÉR VE VÝVOJI

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Považujete se za kvalifikovaného odborníka v oblasti strojní konstrukce a máte za sebou v tomto odvětví dlouholetou praxi? Ovládáte práci s 3D Inventor programem a hledáte práci v Pardubickém kraji na pozici konstruktéra? Pak jste právě Vy vhodným kandidátem! Mezinárodní úspěšná výrobní společnosti přijme do svého týmu nového kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR VE VÝVOJI

Pracovní náplň

  • Konstrukce dle požadavků zákazníka
  • Implementace změn do výkresové dokumentace
  • Spolupodílení se na technických řešeních
  • Odpovědnost za svěřené projekty
  • Spolupráce s ostatními odděleními výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti hydrauliky nebo pneumatiky podmínkou!
  • Znalost práce v konstrukčním programu Inventor
  • Tvůrčí myšlení, proaktivní přístup, spolehlivost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci v přátelském kolektivu, odborné vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost ubytování, závodní stravování
  • Školení
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj