HRIS SPECIALIST

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Společnost AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group a její dceřiné společnosti ve střední a východní Evropě jsou součástí celosvětového koncernu AGC Group. AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě. Vedení firmy i hlavní závody sídlí v Teplicích, 90 km severně od hlavního města Prahy, v blízkosti hranic se Spolkovou republikou Německo. AGC Flat Glass Czech vyrábí a zpracovává ploché sklo pro stavebnictví a pro automobilový průmysl. Vyznačuje se velkým počtem inovací. Společnost AGC Flat Glass Czech patří rovněž k nejprogresivnějším tuzemským vývozcům. V současnosti vyváží tři čtvrtiny své produkce do osmi desítek zemí světa. Firma též stabilně náleží mezi nejvyhledávanější zaměstnavatele v České republice. Svědčí o tom i fakt, že se pravidelně umisťuje v první desítce nejlépe hodnocených společností v zemi. Společnost AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group, se sídlem v Teplicích, hledá kolegu/kolegyni na pozici: HRIS SPECIALIST

Pracovní náplň

    - analýza a řešení uživatelských potřeb v systému SAP HR
    - spolupráce s ostatními členy týmu HRIS & IT
    - zajištění údržby systémové konfigurace firemních procesů
    - testování , s cílem zajistit funkčnost HR operací
    - clean-up, aktualizace dat a zajištění jejich požadované kvality
    - podpora při přípravě nastavení systémových procesů
    - zpracování reportingů pro podporu operací v oblasti lidských zdrojů

Co požadujeme?

    - znalost principů, postupů a standardů HR Management
    - zkušenosti se SAP HCM modulem
    - analytické a logické schopnosti, smysl pro detail
    - schopnost práce pod tlakem
    - výborné komunikační schopnosti
    - vysokoškolské vzdělání a nejméně 3 roky zkušenosti přímo souvisejících s oblasti lidských zdrojů
    - IT znalosti nebo odborné zázemí je výhodou.
    - velmi dobrá znalost angličtiny, jakýkoliv další evropský jazyk je výhodou

Co nabízíme?

    - pracovní poměr na dobu neurčitou
    - nástupní plat: 30.000,-Kč
    - 13. a 14. plat (min. garantovaná výše dle Kolektivní smlouvy: 70% průměrného
    měsíčního výdělku)
    - 1x ročně finanční bonus na základě osobního hodnocení
    - 1 týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce, + 3 „Sick days“
    - příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění
    - propracovaný systém dalších zaměstnaneckých benefitů

    - Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Löwová, e-mail: katerina.lowova@eu.agc.com, gsm: 724 482 330.

    - Více info o společnosti najdete na: www.agc-glass.cz

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu tobolkova@acjobs.cz.