VEDOUCÍ VÝROBY S AJ

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Máte praxi s vedením kolektivu pracovníků? Nemáte problém se domluvit s nadřízeným cizí národnosti v angličtině? Pak splňujete základní požadavky na jedné z klíčových pozic pro mezinárodní automotive společnost. Zašlete nám svůj životopis a můžeme se pobavit o dalších podrobnostech pozice: VEDOUCÍ VÝROBY S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení výroby specializovaných technických pracovníků a operátorů do počtu cca 100 lidí
  • Plánování výroby v závislosti na požadavcích zákazníků, pravidelné porady aj.
  • Zajištění pravidelné údržby
  • Podílení se na stálém zefektivňování výroby – úprava výroby dle principů Lean manufacturing
  • Redukování produkce odpadového materiálu

Co požadujeme?

  • Minimálně 3 roky na vedoucí pozici v podobném typu výroby
  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Osobnost leadera, který dokáže dobře motivovat svůj tým
  • Anglický jazyk pro komunikaci se zahraničním managementem
  • Zkušenost s aplikací metod Lean Production výhodou

Co nabízíme?

  • Finanční ohodnocení až 80.000 Kč (v závislosti na dosavadní praxi)
  • Osobnostní růst v expandující pobočce
  • Stabilní pozici v mezinárodní společnosti
  • Příspěvky na stravování aj.
  • Místo výkonu práce: Okres Svitavy