INŽENÝR KVALITY - DODAVATELE, ZÁKAZNÍCI

Neaktivní nabídka

27000 - 36000 Kč

Hedáte práci v oblasti kvality? Máte aktivní AJ, kterou chcete v práci využívat? Jste komunikativní? Potom zde máme příležitost šitou Vám na míru! Pokud Vás tato výzva zaujala a není Vám neznámá oblast kvality – reagujte zasláním CV na pozici: INŽENÝR KVALITY - DODAVATELE, ZÁKAZNÍCI

Pracovní náplň

  • Plánování a řízení dodavatelské i zákaznické kvality u svěřených projektů
  • Koordinace testování jakosti jednotlivých dílů
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky v AJ
  • Vyhodnocování dodavatelů dle výstupů z testů a zpracování dokumentace
  • Aplikace nástrojů a metod řízení jakosti (FMEA, PPAP, APQP)
  • Implementace preventivních opatření do výroby

Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání – oblast kvality, strojírenství či elektro
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Praxe v oblasti kvality
  • Znalost normy ISO/TS 16949
  • Znalost vzorkování a plánování kvality u nových výrobků
  • Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • K fixní mzdě roční bonusy dle odvedené práce
  • Dotované stravování
  • Možnost firemního vzdělávání (jazyky aj.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Lokalita pracoviště vhodná pro kandidáty z okresů Přerov, Olomouc, Vsetín, Nový Jičín a okolí