MANAŽER SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte bohaté zkušenosti z oblasti servisu zařízení? Můžete se pochlubit zkušenostmi s vedením lidí a nebojíte se přiložit ruku k dílu, když je třeba? Domluvíte se dobře anglicky a rádi byste jazyk využívali ve své práci? Jste spolehliví, zodpovědní a rádi komunikujete s lidmi? Tak proč nám nepošlete svůj životopis? Hledáme právě Vás! Stabilní česká firma s významným postavením na trhu do svých řad hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: MANAŽER SERVISNÍHO ODDĚLENÍ (OD 40.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení týmu servisních techniků
  • Zodpovědnost za servis zařízení ve společnosti i u zákazníků
  • Komunikace s dodavateli technologií a zákazníky
  • Školení a plánování směn podřízených
  • Přehled o stavu zařízení, technologií a náhradních dílů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti se servisem zařízení minimálně 5 let
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxe z vedoucí pozice – manažerské schopnosti
  • Komunikativnost, spolehlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné moderní firmy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební auto, notebook, mobil
  • Příspěvky na stravování

  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj