SPRÁVCE POHLEDÁVEK

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte znalosti HOLANDSKÉHO a ANGLICKÉHO JAZYKA? NASTARTUJTE SVOJI KARIÉRU již dnes a zašlete nám svůj životopis!!!! Mezinárodní společnost v Plzni hledá pro svůj tým schopného, komunikativního a analyticky zaměřeného kolegu s ekonomickým vzděláním NEBO částečnou praxí ve finančním sektoru na pozici: SPRÁVCE POHLEDÁVEK

Pracovní náplň

  • Tvorba podrobných analýz
  • Kontrola portfolia dle úvěrových limitů
  • Kontrola plateb zákazníků
  • Přidělování příchozích plateb v obchodním systému
  • Vypracování konkrétních zákaznických řešení
  • Komunikace se zákazníky i napříč společností
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ (ekonomický směr výhodou)
  • Pokročilá znalost holandského a anglického jazyka
  • Výborná znalost MS Excel
  • Prozákaznický přístup a komunikační dovednosti
  • Zapálení pro práci, spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí prestižní mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemních benefity: odborné vzdělávání, jazykové kurzy, dotované stravenky, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost využití jazyků v denní komunikaci

    Lokalita: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.