QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s řízením kvality? Můžete se pochlubit praxí v oblasti potravinářství či farmacie? Jste flexibilní, zodpovědní a rádi komunikujete s lidmi? Chcete se uplatnit v úspěšné firmě, která se může pyšnit tradicí i viditelnými výsledky? Zní to lákavě? Tak nám zašlete svůj životopis, možná hledáme právě Vás! Stabilní česká firma s významným postavením na trhu nyní do svých řad hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: QUALITY MANAGER (25 – 35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení jakosti v potravinářské výrobě a laboratoři
  • Zodpovědnost za kvalitu hotových výrobků
  • Dohled nad kvalitou z hlediska legislativních požadavků
  • Vedení auditů a zajišťování certifikací kvality
  • Kontrola dodržování norem a řešení reklamací

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s řízením jakosti min. 2 roky
  • Vysokoškolské vzdělání (potravinářský směr VÝHODOU)
  • Praxe v oboru potravinářské či farmaceutické výroby
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • Učenlivost, flexibilita a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné moderní firmy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební auto, notebook, mobil
  • Příspěvky na stravování

  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj, Vysočina